Mums svarbus jūsų privatumas. „MB Hyphemp” politika yra gerbti jūsų privatumą ir laikytis visų galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų, susijusių su bet kokia asmenine informacija, kurią galime rinkti apie jus, įskaitant mūsų svetainę, https://cbdpasaulis.lt ir kitas mums priklausančias ir valdomas svetaines.

Ši politika galioja nuo 2022 m. rugpjūčio 19 d. ir paskutinį kartą atnaujinta 2023 m. rugsėjo 18 d.


Informacija, kurią renkame, apima tiek informaciją, kurią jūs sąmoningai ir aktyviai pateikiate mums naudodamiesi ar dalyvaudami bet kurioje iš mūsų paslaugų ir akcijų, tiek bet kokią informaciją, kurią jūsų įrenginiai automatiškai siunčia prisijungdami prie mūsų produktų ir paslaugų.

Žurnalo duomenys

Kai lankotės mūsų svetainėje, mūsų serveriai gali automatiškai užregistruoti standartinius duomenis, kuriuos pateikia jūsų žiniatinklio naršyklė. Tai gali apimti jūsų įrenginio interneto protokolo (IP) adresą, naršyklės tipą ir versiją, lankomus puslapius, apsilankymo laiką ir datą, kiekviename puslapyje praleistą laiką ir datą, kitą informaciją apie jūsų apsilankymą ir techninę informaciją, kuri atsiranda kartu su klaidomis, su kuriomis galite susidurti.


Atkreipkite dėmesį, kad nors ši informacija pati savaime negali būti asmeniškai identifikuojama, gali būti įmanoma ją sujungti su kitais duomenimis, kad būtų galima asmeniškai identifikuoti atskirus asmenis.

Asmeninė informacija

Mes galime paprašyti asmeninės informacijos, kuri gali apimti vieną ar daugiau iš šių dalykų:


Vardas, pavardė
El paštas
Telefono / mobiliojo telefono numeris
Namų /pašto adresas

Teisėtos jūsų asmeninės informacijos tvarkymo priežastys

Mes renkame ir naudojame jūsų asmeninę informaciją tik tada, kai turime teisėtą priežastį tai daryti. Tokiu atveju mes renkame tik tą asmeninę informaciją, kuri yra pagrįstai reikalinga mūsų paslaugoms jums teikti.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Mes galime rinkti asmeninę informaciją iš jūsų, kai mūsų svetainėje atliekate bet kurį iš šių veiksmų:


Dalyvaukite bet kuriame iš mūsų konkursų, konkursų, totalizatorių ir apklausų
Prisiregistruokite, kad gautumėte atnaujinimus iš mūsų el. paštu ar socialinės žiniasklaidos kanalais
Naudokite mobilųjį įrenginį arba žiniatinklio naršyklę, kad pasiektumėte mūsų turinį
Susisiekite su mumis el. paštu, socialiniuose tinkluose ar naudojant bet kokias panašias technologijas
Kai minite mus socialiniuose tinkluose

Mes galime rinkti, laikyti, naudoti ir atskleisti informaciją toliau nurodytais tikslais, o asmeninė informacija nebus toliau tvarkoma tokiu būdu, kuris nesuderinamas su šiais tikslais:


Mes galime rinkti, laikyti, naudoti ir atskleisti informaciją toliau nurodytais tikslais, o asmeninė informacija nebus toliau tvarkoma tokiu būdu, kuris nesuderinamas su šiais tikslais:

susisiekti ir bendrauti su jumis
analizei, rinkos tyrimams ir verslo plėtrai, įskaitant mūsų svetainės, susijusių programų ir susijusių socialinės žiniasklaidos platformų valdymą ir tobulinimą
rengti varžybas, totalizatorius ir (arba) pasiūlyti jums papildomų privalumų;


Atminkite, kad mes galime sujungti informaciją, kurią renkame apie jus, su bendra informacija ar tyrimų duomenimis, kuriuos gauname iš kitų patikimų šaltinių.

Jūsų asmeninės informacijos saugumas

Kai renkame ir tvarkome asmeninę informaciją ir saugome šią informaciją, apsaugosime ją komerciškai priimtinomis priemonėmis, kad išvengtume praradimo ir vagystės, taip pat neteisėtos prieigos, atskleidimo, kopijavimo, naudojimo ar modifikavimo.


Nors mes padarysime viską, kad apsaugotume asmeninę informaciją, kurią mums pateikiate, patariame, kad nė vienas elektroninio perdavimo ar saugojimo būdas nėra 100% saugus ir niekas negali garantuoti absoliutaus duomenų saugumo. Mes laikysimės įstatymų, taikomų mums dėl bet kokio duomenų pažeidimo.

Jūs esate atsakingi už bet kokio slaptažodžio ir jo bendro saugumo stiprumo pasirinkimą, užtikrindami savo informacijos saugumą mūsų paslaugų ribose.

Kiek laiko saugome jūsų asmeninę informaciją?

Mes saugome jūsų asmeninę informaciją tik tiek laiko, kiek mums reikia. Šis laikotarpis gali priklausyti nuo to, kam mes naudojame jūsų informaciją pagal šią privatumo politiką. Jei jūsų asmeninė informacija nebebus reikalinga, mes ją ištrinsime arba padarysime anonimišką pašalindami visą informaciją, kuri jus identifikuoja.


Tačiau, jei reikia, mes galime saugoti jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume laikytis teisinių, apskaitos ar ataskaitų teikimo įsipareigojimų arba archyvavimo tikslais viešojo intereso labui, mokslinių ar istorinių tyrimų tikslais arba statistiniais tikslais.

Vaikų privatumas

Mes nesiekiame jokių savo produktų ar paslaugų tiesiogiai vaikams iki 18 metų ir sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos apie jaunesnius nei 18 metų vaikus.

Tarptautinis asmeninės informacijos perdavimas

Mūsų renkama asmeninė informacija yra saugoma ir (arba) tvarkoma ten, kur mes ar mūsų partneriai, filialai ir trečiųjų šalių teikėjai turi patalpas. Atminkite, kad vietoms, į kurias saugome, tvarkome ar perduodame jūsų asmeninę informaciją, gali būti taikomi ne tokie patys duomenų apsaugos įstatymai kaip šalyje, kurioje iš pradžių pateikėte informaciją. Jei perduosime jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims kitose šalyse: (i) atliksime tuos perdavimus pagal galiojančių įstatymų reikalavimus; ir (ii) mes saugosime perduotą asmeninę informaciją pagal šią privatumo politiką.

Jūsų teisės ir jūsų asmeninės informacijos valdymas

Jūs visada pasiliekate teisę neatskleisti mūsų asmeninės informacijos, suprasdami, kad tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai mūsų svetainėje. Mes nediskriminuosime jūsų už tai, kad naudojatės bet kokiomis savo teisėmis į jūsų asmeninę informaciją. Jei pateikiate mums asmeninę informaciją, suprantate, kad mes ją rinksime, laikysime, naudosime ir atskleisime pagal šią privatumo politiką. Jūs pasiliekate teisę prašyti pateikti išsamią informaciją apie bet kokią asmeninę informaciją, kurią turime apie jus.


Jei asmeninę informaciją apie jus gausime iš trečiosios šalies, ją apsaugosime, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje. Jei esate trečioji šalis, teikianti asmeninę informaciją apie ką nors kitą, jūs pareiškiate ir garantuojate, kad turite tokio asmens sutikimą pateikti mums asmeninę informaciją.


Jei anksčiau sutikote, kad mes naudotume jūsų asmeninę informaciją tiesioginės rinkodaros tikslais, galite bet kada persigalvoti. Suteiksime jums galimybę atsisakyti mūsų el. pašto duomenų bazės prenumeratos arba atsisakyti pranešimų. Atminkite, kad mums gali tekti paprašyti konkrečios informacijos iš jūsų, kad galėtume patvirtinti jūsų tapatybę.


Jei manote, kad bet kokia mūsų turima informacija apie jus yra netiksli, pasenusi, neišsami, nesvarbi ar klaidinanti, susisiekite su mumis naudodamiesi šioje privatumo politikoje pateikta informacija. Imsimės pagrįstų veiksmų, kad ištaisytume bet kokią informaciją, kuri, kaip nustatyta, yra netiksli, neišsami, klaidinanti ar pasenusi.


Jei manote, kad pažeidėme atitinkamą duomenų apsaugos įstatymą, ir norite pateikti skundą, susisiekite su mumis naudodami toliau pateiktą informaciją ir pateikite išsamią informaciją apie tariamą pažeidimą. Mes nedelsdami ištirsime jūsų skundą ir raštu atsakysime jums, nurodydami mūsų tyrimo rezultatus ir veiksmus, kurių imsimės, kad išnagrinėtume jūsų skundą. Jūs taip pat turite teisę dėl savo skundo kreiptis į reguliavimo instituciją arba duomenų apsaugos instituciją.

Slapukų naudojimas

Mes naudojame „slapukus”, kad surinktume informaciją apie jus ir jūsų veiklą mūsų svetainėje. Slapukas yra nedidelis duomenų gabalas, kurį mūsų svetainė saugo jūsų kompiuteryje ir pasiekia kiekvieną kartą, kai lankotės, kad galėtume suprasti, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine. Tai padeda mums teikti jums turinį pagal jūsų nurodytas nuostatas.

Mūsų politikos ribos

Mūsų svetainė gali susieti su išorinėmis svetainėmis, kurių mes nevaldome. Atminkite, kad mes nekontroliuojame tų svetainių turinio ir politikos ir negalime prisiimti atsakomybės ar atsakomybės už jų atitinkamą privatumo praktiką.

Šios politikos pakeitimai

Savo nuožiūra galime pakeisti savo privatumo politiką, kad ji atspindėtų mūsų verslo procesų atnaujinimus, dabartinę priimtiną praktiką arba teisės aktų ar reguliavimo pakeitimus. Jei nuspręsime pakeisti šią privatumo politiką, pakeitimus paskelbsime čia toje pačioje nuorodoje, kuria naudodamiesi pasiekiate šią privatumo politiką.

Jei to reikalauja įstatymai, mes gausime jūsų leidimą arba suteiksime jums galimybę pasirinkti arba atsisakyti, jei taikoma, bet kokio naujo jūsų asmeninės informacijos naudojimo būdų.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar jums kyla neaiškumų dėl jūsų privatumo, galite susisiekti su mumis naudodami šią informaciją:

+37066699117
info@cbdpasaulis.lt

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę