Dažniausiai Užduodami Klausimai

Užsakymus, atliktus iki 16:00, išsiunčiame tą pačią dieną.

Preliminarus pristatymo į Jūsų pasirinkto paštomato terminas – 1-2d.d
 
Jei užsakymas neatvyko per 2d.d ir negavote papildomo pranešimo apie vėluojančią siuntą – susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@cbdpasaulis.lt. Būtinai nurodykite užsakymo numerį, kad galėtume kuo greičiau išspręsti situaciją.

Pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje – 2,90 eur + PVM

Šiuo metu siūlome užsakyti į artimiausią Omniva paštomatą, tačiau, jei yra poreikis gauti užsakymą tiesiai į pasirinktą namų adresą – susisiekite el. paštu info@cbdpasaulis.lt ir mūsų vadybininkai susisieks dėl pristatymo iki pasirinkto namų adreso sąlygų.

Visi užsakymai yra siunčiami naudojantis Omniva pristatymo paslaugomis, todėl galite rinktis iš plačiausio Lietuvoje Omniva paštomatų sąrašo.

Šiuo metu fizinės parduotuvės neturime. Rekomenduojame atlikti užsakymą internetinėje parduotuvėje.
Užsakymą galite atsiimti pasirinktame Omniva paštomate visoje Lietuvoje.
Ačiū, kad prenumeruojate mūsų naujienas. Jei negavote nuolaidos kodo – prašome kreiptis el. paštu info@cbdpasaulis.lt ir nurodyti el. paštą, kurį įvedėte į Prenumeratos laukelį.
Prenumeratos nuolaidos kodas galioja 1 kartą, tačiau mūsų esami prenumeratoriai gauna įvairius nuolaidos kodus, kuriuos gali panaudoti ateityje.
Jei įvedėte nuolaidos kodą, tačiau rašo, kad tokio kodo nėra – susisiekite su mumis el. paštu info@cbdpasaulis.lt ir parašykite nuolaidos kodą, kurį bandote panaudoti.
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę