Kas yra Indica ir Sativa?

Kaip atpažinti Indica ir Sativa?

Vienas iš daugelio grynų kanapių CBD žiedų privalumų yra tai, kad galite pasirinkti savo mėgstamą rūšį. Daugelis žmonių ir svetainių jums pasakys, kad „Sativa“ pasiūlys jums pakylėtą, energingesnį poveikį, o „Indica“ labiau nuramins.
Tačiau tai nebūtinai bus tiesa, nes tam tikros rūšies poveikis priklausys nuo individualios genetinės sandaros, turinčios įtakos augalo kanabinoidų, terpenų ir flavonoidų profiliui.
 

Sativa

indica ir sativa
 
Pradėkime nuo Sativa. Fiziškai kalbant, Sativa kanapių augalai yra aukštesni ir siauresniais lapais. Kanapės Sativa augalas dabar pavadintas siauralapių kanapių veisle.

Dažniausiai susijęs poveikis: Manoma, kad sativa augalai skatina jus pakylėti ir suteikia daugiau energijos. Padeda atsipalaiduoti, susikaupti ir jaustis motyvuotai, todėl daug geriau tinka dienos metu, kai bendraujate, žaidžiate, dirbate ar tvarkote reikalus.

Indica

kuo skiriasi indica ir sativa

Indica augalų lapai yra platesni, o augalas yra trumpesnis ir stambesnis. Šie augalai dabar taip pat tinkamiau priskiriami į plačialapių kanapių veisles.

Dažniausiai susijęs poveikis: Indica dažnai vadinama „in-da-couch“, nes paplitusi nuomonė, kad ji turi daugiau raminamąjį, „sofos” efektą.
Tinkamiausias naudoti atsipalaidavimui, žiūrėti filmus ar skaityti knygą prieš miegą.

Kaip atpažinti Indica ir Sativa?

indica vs sativa

Norėdami nustatyti skirtumą tarp Sativa ir Indica pumpurų, tereikia suprasti augalų augimo būdą.

Sativa pumpurai, kaip ir augalai, būna ilgesni ir plonesni. Jie gali būti švelnesni ir puresni, todėl nesvers tiek, kiek Indica pumpurai.

Priešingai, Indikos pumpurai yra tankesni ir svogūniškesni, nes auga tankesniu ir trumpesniu formavimu. Taigi, jūsų 3,5 g Indica gali atrodyti taip, lyg ji būtų mažesnis nei 3,5 g Sativa.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę